skočit na obsah | skočit k hlavní navigaci

OBECNÍ HLÁŠENÍ

čtvrtek  17. 8. 2017

Vodovody a kanalizace Hustopeče oznamují, že od pondělí 21. srpna po celý týden budou provádět odečty vodoměrů. Stav vodoměru můžete odevzdat na obecním úřadě.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 24. 8.  ve 14:30 hod. prodávat:kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks, jatečné kachny (3-3,5kg) - 190kč /ks,brojlerová káčata,  husokačeny, krůty, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.

 
„Společnost Adecco nabízí práci na hlavní pracovní poměr na pozici Pracovníka montáže v Brně se svozovou dopravou zdarma . Jedná se o pracovní dobu pondělí do pátku pouze na ranní směnu. Mzda od 17.000,-Pro bližší informace volejte na telefonní číslo 602 744 960 – opakuji 602 744 960  .“
 
 Moravské naftové doly hledají do pracovního poměru pro pracoviště Borkovany těžaře. Nátup je od 1.9., popřípadě dohodou. Motivační dopis a životopis zasílejte na adresu mikulica@mnd.cz.  Bližší informace jsou vyvěšeny na úřední desce.
 
V pátek 18. srpna bude obecní úřad uzavřen.
 
Oznamujeme občanům, že jsou ještě volné vstupenky na muzikálové představení Děsnej pátek do městského divadla v Brně. Vstupneky jsou v prodejně masa a uzenin. Cena je 376 kč.
 
 
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovnici na pozici Zástupce vedoucí pro prodejnu v Divákách. Nástup je možný ihned, dle domluvy. Více informací na tel. čísle 725 941 438.“
 
 
 

 

 

Na obecním úřadě je zřízeno pracoviště Czech Point. Lze pořídit např. výpis z katastru nemovitostí, obchodního rejstříku,    rejstříku trestů, výpis bodového hodnocení řidiče atd. Podrobnější informace na www.czechpoint.cz.