skočit na obsah | skočit k hlavní navigaci

OBECNÍ HLÁŠENÍ

pátek 5. 6.  2020

V sobotu 6.6. bude otevřený sběrný dvůr od 9 do 12 hodin.

Společnost STAREX hledá pro provozovnu stavebnin v Nesvačilce: - řidiče nákladního vozidla s řidičským oprávněním C+E+T. Nástup možný ihned. Informace na tel. 544 248 499. Životopis prosím zašlete na e-mail : sekretariat@starex.cz

Do naší obce přijede kamenická firma, František Doležal", která nabízí: rekonstrukce a opravy starých pomníků, sestavy nových pomníků a zákrytových desek, dodáváme pouze kvalitní materiály, sekání písma,  zlacení,stříbření a barvení, pomníkové doplňky žulové,nerezové. Žádná platba předem ! Firma poskytuje 2 roky záruku na práci a 5 let na nové pomníky Zájemci se mohou dostavit na místní hřbitov v pátek 5.6.2020 od 17:00 do 17:30 hodin

Oznamujeme občanům, že příjáme v hotovosti platby místních poplatků ze psa a za odpad. Poplatek ze psa je 100 kč a za odpad 400 kč za osobu a rok.

Na obecním úřadě si můžete vyzvednout nové balení dezinfekce.

 

Oznamujeme občanům, kteří mají zájem o kompostér, že si jej mohou vyzvednout na obecním úřadě. Kompostéry jsou určeny pro občany obce a občany, kteří mají v naší obci nemovitost.

POŠTA BORKOVANY OZNAMUJE ZMĚNU TELEFONNÍHO ČÍSLA. NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO JE 954 269 175.
 

 
 
   

 

Na obecním úřadě je zřízeno pracoviště Czech Point. Lze pořídit např. výpis z katastru nemovitostí, obchodního rejstříku,    rejstříku trestů, výpis bodového hodnocení řidiče atd. Podrobnější informace na www.czechpoint.cz. 

 

Soubory ke stažení: