skočit na obsah | skočit k hlavní navigaci

OBECNÍ HLÁŠENÍ

středa  20. 3. 2019

Od pondělí 25.3. do 1.4. bude po naší obci nabízet kominické služby p. Josef Galba z Břeclavi. Cena za kontrolu kotle na tuhá paliva je 450 kč. Součáástí kontroly je roční revizní zpráva spalinové cesty. Kontakt: 775 648 427

Drůbežárna Prace bude v úterý  26.3.  ve 13:15 hod.  prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny,krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

  

Firma JUKKA bude prodávat v sobota 23.března 2019  v čase  8.30 - 9.15 hodin před Obecním úřadem v Borkovanech následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky,   převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod ,  a jiné. 

 

Oznamujeme všem občanům, že v obci Šitbořice byl zprovozněn bankomat. Je umístěn na budově zdravotního střediska na ulici Divácká a je přístupný non stop.Tento přístroj provozuje Fio banka.

  

Obec Borkovany pořádá v sobotu 23. března den zabíjačkových specialit. Začátek je ve 12 hodin v sokolovně.

Oznamujeme občanům, že od pondělí 11. března se vybírají na obecním úřadě místní poplatky ze psa a za odpad. Cena za psa je 100 kč a za odpad 400 kč za osobu. 

 

Kominík z Blažovic nabízí svoje služby. Kontakt 733 703 926, email:dvorak.jenicek@seznam.cz

 

Děkujeme všem občanům, kteří přispěli do letošní Tříkrálové sbírky. Výtěžek ze sbírky je 27.487,- Kč.  

  

 

Na obecním úřadě je zřízeno pracoviště Czech Point. Lze pořídit např. výpis z katastru nemovitostí, obchodního rejstříku,    rejstříku trestů, výpis bodového hodnocení řidiče atd. Podrobnější informace na www.czechpoint.cz.