skočit na obsah | skočit k hlavní navigaci

OBECNÍ HLÁŠENÍ

pondělí  23. 4. 2018

Ve čtvrtek 26.4.2018 bude MUDr. Halačková z důvodu vypnutí el. proudu v Moutnicích , ordinovat pouze v Těšanech již od 7 do 12.30 hodin.
 

Společnost E.ON oznamuje, že 10. května bude přerušena elektrická energie od č.p. 291 po č. 371.

Obecní úřad Borkovany vyhlašuje anketu: Kdo má zájem o domácí kompostér zdarma? Své odpovědi můžete sdělit na obecním úřadě osobně, telefonicky, emailem, popřípadě vyplnit anketní lístek, který je umístěn v prodejně potravin, masa a uzenin, v pohostinství u Sovišů, na obecním úřadě.

 

Obec Borkovany pořádá zájezd na divadelní představení Skleněný pokoj do Městského divadla v Brně v neděli 13. května. Cena vstupenky je 282 kč. Vstupenky si můžete zakoupit na obecním úřadě.

 

Od pondělí 5. 3. se  na obecním úřadě vybírají místní poplatky ze psa, za odpad, hrobová místa. Poplatek za psa činí 100 Kč, odpad 400 Kč za osobu, jedno hrobové místo 160 kč.

 

Na obecním úřadě je zřízeno pracoviště Czech Point. Lze pořídit např. výpis z katastru nemovitostí, obchodního rejstříku,    rejstříku trestů, výpis bodového hodnocení řidiče atd. Podrobnější informace na www.czechpoint.cz.