skočit na obsah | skočit k hlavní navigaci

OBECNÍ HLÁŠENÍ

úterý 12. 11. 2019

Drůbežárna Prace bude v sobtou 16.11.  ve 13:15 hod.  prodávat:kuřice červené, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

MUDr. Burýšková nebude v pátek 15.11. ordinovat.

 

Obec Borkovany pořádá v sobotu 14. prosince v 18 hodin zájezd na divadelní představení do městského divadla v Brně na pohádku Sněhurka a sedm trpaslíků. Cena vstupenky je 322 korun. Zájemci o představení si mohou vyzvedenout vstupenky na obecním úřadě.

 
Oznamujeme občanům, že kažné pondělí od 17.30 hodin opět začíná cvičení jógy v lehárně mateřské školy. Cvičení bude probíhat každé pondělí až do 9.12. Cena za lekci je 100 Kč. Noví zájemci se mohou hlásit na tel. č. 728 446 645 u p. Hany Partykové.

Upozorňujeme občany, že začala stavba vodovodu, kanalizace a silnice pod hřbitovem. Silnice je neprůjezdná, proto žádáme občany, aby parkovali v přilehlých ulicích a dbali zvýšené opatrnosti v souvislosti se stavbou.

Oznamujeme občanům, kteří mají zájem o kompostér, že si jej mohou vyzvednout na obecním úřadě. Kompostéry jsou určeny pro občany obce a občany, kteří mají v naší obci nemovitost.

POŠTA BORKOVANY OZNAMUJE ZMĚNU TELEFONNÍHO ČÍSLA. NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO JE 954 269 175.
 

 
 
Paní Kozlenkko nabízí:
Nail1.eu - Potřeby pro modeláž nehtů.
UV gel, PolyGel, Akryl, Gel Lak. Odlakovače, Příslušenství, postup a konzultace - online prodej.
Osobní odběr Borkovany Zdarma!
Osobní odběr je možný ve večerních hodinách i o víkendu pouze po telefonické domluvě!
Do 1-2 dní je-li skladem!
mob: +420 773 773 445  

 

  

 

  

 

Na obecním úřadě je zřízeno pracoviště Czech Point. Lze pořídit např. výpis z katastru nemovitostí, obchodního rejstříku,    rejstříku trestů, výpis bodového hodnocení řidiče atd. Podrobnější informace na www.czechpoint.cz. 

 

Soubory ke stažení: