skočit na obsah | skočit k hlavní navigaci

OBECNÍ HLÁŠENÍ

čtvrtek  5. 12. 2019

Soukromý prodejce z Přibic bude v pátek 6. 12. v 9.45 hodin prodávat čerstvá vejce. Cena je 65 a 90 korun za plato.
 
 
Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kloboukách u Brna a Město Klobouky u Brna zvou na adventní koncert skupiny Cimballica, který se uskuteční v neděli 8.12. od 18 hodin v Kloboukách u Brna v evangelickém kostele na ulici Brněnská 30. Vstupné je 150 Kč.
 
V sobotu 7. 12. bude otevřený sběrný dvůr od 9 do 12 hodin.
 
„Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na již tradiční Adventní koncert, který proběhne 8. 12. 2019 v 16:00 v KD Krumvíř. Vystoupí Cimbálová muzika VONICA se svými sólisty, Jiří Helán, Viktorka Šurýnová, Kamilka Urbánková, Mužský sbor z Krumvíře. Hudebně doprovázet budou kolegové V. Charváta z Filharmonie Brno a dalších hudebních těles. Vstupné 100,-. Občerstvení zajištěno.“
 

Internetový obchod Cukrovinkový svět.cz Vám nabízí široký sortiment produktů od předního českého výrobce cukrovinek značky Pedro. Jedná se o želé v různých tvarech, chutích a ovocné pendreky. Dále nabízí široký výběr lízátek, čokolád, dezertů, a ostatních druhů cukrovinek. Zboží objednané na stránkách www.cukrovinkovysvet.cz lze vyzvednout na prodejně Potraviny ,,U Vašulků“, Masarykova 4, Klobouky u Brna, nebo můžete využít služeb dopravců. Více informací na internetových stránkách www.cukrovinkovysvet.cz.

V pátek 13. 12. navštíví naši obec kominík p. Prokopec, který bude nabízet kominické služby. Cena za jeden průduch je 350 korun na 1 rok a za kotel 900 kč s platností na 3 roky. Kdo z občanů má zájem o tyto služby, může se přihlásit na obecním úřadě. Kontakt na kominíka je 602 477 044 http://www.borkovany.cz/uredni-deska?id=1632

   
Oznamujeme občanům, že kažné pondělí od 17.30 hodin opět začíná cvičení jógy v lehárně mateřské školy. Cvičení bude probíhat každé pondělí až do 9.12. Cena za lekci je 100 Kč. Noví zájemci se mohou hlásit na tel. č. 728 446 645 u p. Hany Partykové.

Upozorňujeme občany, že začala stavba vodovodu, kanalizace a silnice pod hřbitovem. Silnice je neprůjezdná, proto žádáme občany, aby parkovali v přilehlých ulicích a dbali zvýšené opatrnosti v souvislosti se stavbou.

Oznamujeme občanům, kteří mají zájem o kompostér, že si jej mohou vyzvednout na obecním úřadě. Kompostéry jsou určeny pro občany obce a občany, kteří mají v naší obci nemovitost.

POŠTA BORKOVANY OZNAMUJE ZMĚNU TELEFONNÍHO ČÍSLA. NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO JE 954 269 175.
 

 
 
Paní Kozlenkko nabízí:
Nail1.eu - Potřeby pro modeláž nehtů.
UV gel, PolyGel, Akryl, Gel Lak. Odlakovače, Příslušenství, postup a konzultace - online prodej.
Osobní odběr Borkovany Zdarma!
Osobní odběr je možný ve večerních hodinách i o víkendu pouze po telefonické domluvě!
Do 1-2 dní je-li skladem!
mob: +420 773 773 445  

 

  

 

  

 

Na obecním úřadě je zřízeno pracoviště Czech Point. Lze pořídit např. výpis z katastru nemovitostí, obchodního rejstříku,    rejstříku trestů, výpis bodového hodnocení řidiče atd. Podrobnější informace na www.czechpoint.cz. 

 

Soubory ke stažení: