Fotbalové utkání žen

Fotbalové utkání žen Hostěrádky - Borkovany - Borkovanské fotbalistky jasně zvítězily 5 : 2 

Dne 1.září 2012 se uskutečnilo přátelské fotbalové utkání na hřišti ve Velkých Hostěrádkách mezi tamními fotbalistkami něžného pohlaví , a našimi fotbalistkami , něžného pohlaví z Borkovan. Náš mančaft předčil soupeře po všech stránkách , měli jsme celý zápas převahu , častější držení míče , mnoho šancí. Naše hráčky jednoznačně dominovaly a soupeře předčily ve všech směrech, jak rychlostí , tak technickou hrou, byly jasně fotbalovější, svému soupeři kromě dvou gólů nic nedovolili. Konečný výsledek 5 : 2 pro naše děvčata je ještě vzhledem k množství šancí , které jsme měli , pro soupeře milosrdný.

Naše fotbalistky přijelo povzbudit nečekané množství našich fanoušků , kteří svým počtem jasně předčili domácí. Fotbalové utkání se líbilo a diváci po závěrečném hvizdu rozhodčího , vyprovodily oba celky dlouhotrvajícím potleskem.

Žádného jednotlivce není potřeba vyzdvihnout , i když by bylo koho , ale je třeba ocenit celý tým , který hrál výtečně jako celek a to bylo nakonec to klíčové, co vedlo k jasnému vítězství.

Statistiky; poločas 2 : 1 pro Borkovany

Střelci branek;

Trávníčková Nicol 3.góly( hattrick),Boráková Veronika,Rousová Jitka

Diváků ; 100

Soupiska našich hráček;

Brankář ; Rousová Jitka

Obránci;  

Měřínská Šárka - Nádeníčková Věra - Stará Lenka - Zbořilová Radka

Střídání v obraně; Klementová Bára - Černá Martina - Vymazalová Jana

Záloha;

Boráková Veronika -Nádeníčková Sára -Zbořilová Andrea -Trávničková Sabina

Střídání v záloze; Krausová Helča - Lukášová Šárka - Nádeníčková Petra

Útok ; Nádeníčková Víťa - Trávničková Nicol