PERMANENTKY

     

Permanentky ; - Bližší informace - Funkčnost;                 

1.    Každý vlastník permanentky si může sám zvolit a vybrat v nabídce rezervací , den a hodinu o kterou má zájem z volných termínů které jsou k dispozici.

2.    Je na každém , jakou formu rezervace zvolí , přes internet , osobně nebo telefonicky.

3.    Každá permanentka je platná na tolik hodin , za kolik je koupena , ne však na víc , jak na patnáct hodin doby její platnosti.

4.    Žádný z majitelů permanentek nepřijde o své zaplacené hodiny  v případě , kdy déšť, či jiná nečekaná okolnost způsobí  , že v uvedenou zarezervovanou hodinu  nelze na hřišti cokoliv provozovat.

5.    V takovém případě bude každému nabídnut jiný volný termín , dle vlastního výběru z dostupných volných rezervací , případně se vrátí předplatné za zmařené hodiny způsobené výše uvedenými okolnostmi.

6.    Případné zrušení rezervace oznámí majitel svoji rezervace vždy telefonicky správci hřiště.

7.    Každý účastník jakéhokoliv druhu rezervace , ve svém vlastním zájmu dodržuje stanovené časy začátku a konce doby každé rezervace.

8.     Každá permanentka je vždy platná 365 dní po ulynutí této doby již neplatí.   K dispozici jsou na výběr tři druhy permanentek , 5. 10, a 15 hodinové , v ceně 300,500, a 700kč.

​