JAK REZERVOVAT - NEBO REZERVACE RUŠIT

Jak rezervovat;

Rezervace se provádí několika dostupnými způsoby ;

1.Internetovou aplikací ;  

https://hristeborkovany.webnode.cz/

www.supersaas.cz/schedule/Borkovany/Hriste_Na_Prostrednaku

2.e-mailem; spravce.hriste@email.cz

3.Telefonicky; 732217985

1.b Přes rezervační aplikaci způsobem kde je vidět barevně , dle volných polí v kalendáři , kdy  je  určitý den a určitá hodina volná či obsazená a kterou volnou neobsazenou hodinu v určitý den si mohu zvolit či další z volných na další dny dopředu. Rezervovat lze ještě přímo v aktuálním dni , do 12:00 hodin tohoto současného dne . Jinak platí že pokud se někomu  naskytne nečekaně volný čas v aktuálním dni kdy by  chtěl  hřiště využít a je volná určitá hodina musí toto oznámit od 12:00 hodin do nejpozději  půl hodiny před začátkem každého dne provozu , telefonicky správci hřiště.  (začátky jsou všední dny od 16 :00 a víkendy a svátky od 9:00 ).

2.b.emailem správci hřiště.

3.b.Telefonicky Nejpozději půl hodiny před začátkem provozu hřiště

ZRUŠENÍ REZERVACÍ:

4. Ruší - li někdo rezervaci  z nečekaných důvodů  , je žádoucí toto sdělit co nejdříve , nejlépe den dopředu , případně několik hodin dopředu z důvodu přeobsazení hřiště jiným zájemcem.

4.b Má-li někdo zamluvenou rezervaci na určitý den a hodinu a nemůže ji využít , musí to oznámit správci  včas než objednaná hodina započne , nejpozději však 4.hodiny předem, neučiní-li tak , bude mu rezervovaná hodina účtována jako zmar a  to v plné výši a počtu rezervovaných hodin v dané sazbě , tak , jako by rezervovanou hodinu, (hodiny) využil.