OBECNÍ HLÁŠENÍ

pondělí  6. 2. 2023 

Krůta Hodonín bude ve středu 8.2. v 8.40 hodin prodávat čerstvé krůtí a kuřecí maso.

MUDr. Novotná nebude tento týden (6.- 10.2.) ordinovat z důvodu dovolené.

Pekařství Křižák přijme do pracovního poměru fakturantku. Bližší informace na tel. čísle 778 040 587 nabídka práce

ZD Šitbořice oznamuje, že má povolený odstřel holubů v areálu ZD v Šitbořicích každou středu a sobotu do 30.3.2023 a to v době od 13.00 do 17.00. Prosíme chovatele holubů o jejich uzavření.

 Knihovna bude ve čtvrtek 16. 2. zavřená. 

Papouščí zoo v Bošovicích přijme do pracovního poměru:

  • Ošetřovatele papoušků
  • Pracovníka do nové dětské zoo
  • Ženu na úklid zoo a výpomoc do občerstvení. Možno jen na občasnou výpomoc, popř. na zkrácený pracovní úvazek. Po zapracování i na trvalý pracovní poměr. Zájemci se mohou hlásit na tel. 777 169 005 nebo osobně v zoo.

Děkujeme všem občanům za finanční příspěvky do letošní Tříkrálové sbírky. Výtěžek sbírky je 32.815,- Kč. 

 
 
 
Nadační fond Josefa Hycla nabízí oční vyšetření v Brně i s dopravou zcela zdarma všem seniorům starším 65 let. Pokud jste již dlouho nebyli u očního a máte pocit, že špatně vidíte, stačí se objednat na telefonním čísle 517 076 800. Nadační fond zajistí dopravu i vyšetření zcela zdarma: v dohodnutém termínu vás řidič vyzvedne v naší obci, odveze vás k očnímu lékaři do Brna a poté vás zase přiveze zpět do obce. leták

 V lednu 2023 bude otevřena výzva Nová zelená úspora Light, která má pomoci snížit náklady na vytápění Vašich domácností. MAS Hustopečsko ve spolupráci s naší obcí nabízí občanům bezplatnou pomoc při získávání finanční podpory z tohoto programu. V případě zájmu kontaktujte svou obec nebo pracovníky MAS Hustopečsko na telefonním čísle 774 113 357.  leták   nová zelená úsporám ligrh

 

 

 

Zubní lékařka v Šitbořicích paní dr. Konečná nemá povinnost převzít pacienty paní dr. Skalické. Momentálně má naplněnou kapacitu. Pacienti, kteří nemají trvalé bydliště v Šitbořicích a mají zájem se u paní dr. registrovat, mohou po Novém roce volat na telefonní číslo 519 421 255 a informovat se o volné kapacitě, případně budou objednáni k registraci. Děkujeme za pochopení.

 

 
 
 
Oznamujeme občanům, že se vybírají poplatky ze psa a za odpad. Poplatek ze psa je 100 korun a za odpad 400 korun za osobu a rok.

Obecní úřad upozorňuje občany, aby ke svozu separovaného plastového odpadu připravovali pouze plné a zavázané pytle. Všechny PET lahve musí být sešlapány tak, aby se do pytle vešlo co největší množství odpadu. Nedostatečně naplněné pytle a pytle obsahující nesešlapané PET lahve nebudou odváženy.

 

 

Oznamujeme občanům, že rušíme službu svozu biologického odpadu. Po obci jsou rozmístěny velkoobjenové kontejnery, kam můžete odpad zavést. Dále jej můžete uložit na sběrném dvoře. V případě většího množství biologického odpadu si objednejte kontejner, který Vám přistavíme.

 

 

Archiv