OBECNÍ HLÁŠENÍ

pátek 23. 9. 2022

Společnost STAREX spol. s r.o. hledá pro provozovnu stavebnin v Nesvačilce skladníka. Znalost stavebního materiálu a průkaz VZV vítán. Dobré platové ohodnocení. Nástup možný ihned. Informace na tel. +420721758466 nebo na emailu kralml@starex.czNástup možný ihned. Informace na tel. 544 248 499. Životopis prosím zašlete na e-mail : sekretariat@starex.cz

V pátek 23. a v sobotu 24. 9. se uskuteční volby do obecních zastupitelstev. Volební místnost je umístěna v přízemí obecního úřadu a bude v pátek otevřená od 14 do 22 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin. Občané, kteří se chtějí voleb zúčastnit, ale ze zdravotních důvodů nemohou, ať se přihlásí na obecním úřadě nebo ve volební místnosti. Volební komise je navštíví v místě jejich bydliště.

Drůbežárna Prace bude ve středu 28. 9.  ve 13:30 hod.  prodávat: mladé kuřice a kohouty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky, a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.

MUDr. Novotná oznamuje, že ve čtvrtek 22.9. bude ordinovat pouze v Kloboukách a od pátku 23.9. do úterý 27.9. bude mít dovolenou. Příští týden ve čtvrtek 29.9. bude ordinovat pouze v Kloboukách.

Ordinace MUDr. Donné oznamuje, že zahájila očkování rozšířenou modifikovanou novou vakcínou proti koronaviru. Pacienti se mohou objednávat telefonicky na tel. čísle 519 419 153, registrace již není třeba. Dále oznamuje, že od října zahajuje očkování proti chřipce.

Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva.Termín revizí a kontrol se uskuteční v ÚTERÝ dne 4.10.2022. 

-cena za kontrolu a čištění komínu je 450 Kč

-cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 450 Kč

-cena za revizi kotle na tuhá paliva je 950 Kč

Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989

 

Domov pro seniory v Hustopečích hledá spolehlivého kuchaře do stravovacího provozu. Náplní práce bude výroba běžných druhů pokrmů pro zaměstnance a klienty domova. Vyučení v oboru výhodou, praxe není podmínkou. Pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod. Nabízí zaměstnanecké benefity, přátelské prostředí. Nástup ihned. Informace na tel. 739 649 225.

 

Zubní lékařka v Šitbořicích paní dr. Konečná nemá povinnost převzít pacienty paní dr. Skalické. Momentálně má naplněnou kapacitu. Pacienti, kteří nemají trvalé bydliště v Šitbořicích a mají zájem se u paní dr. registrovat, mohou po Novém roce volat na telefonní číslo 519 421 255 a informovat se o volné kapacitě, případně budou objednáni k registraci. Děkujeme za pochopení.

 

 
 
 
Oznamujeme občanům, že se vybírají poplatky ze psa a za odpad. Poplatek ze psa je 100 korun a za odpad 400 korun za osobu a rok.

Obecní úřad upozorňuje občany, aby ke svozu separovaného plastového odpadu připravovali pouze plné a zavázané pytle. Všechny PET lahve musí být sešlapány tak, aby se do pytle vešlo co největší množství odpadu. Nedostatečně naplněné pytle a pytle obsahující nesešlapané PET lahve nebudou odváženy.

Děkujeme všem občanům za finanční příspěvky do letošní Tříkrálové sbírky. Výtěžek sbírky je 35.750,- Kč 

 

Oznamujeme občanům, že rušíme službu svozu biologického odpadu. Po obci jsou rozmístěny velkoobjenové kontejnery, kam můžete odpad zavést. Dále jej můžete uložit na sběrném dvoře. V případě většího množství biologického odpadu si objednejte kontejner, který Vám přistavíme.

 

 

Archiv